Paskelbta Komentarų: 2

Naujasis elektrinis nosies aspiratorius Herupa – jau prekyboje!

Kūdikio nosytės valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas! Su elektriniu nosies aspiratoriumi Herupa lengvai išvalysite kūdikio nosytėje susidariusias išskyras.

Elektrinis nosies aspiratorius Herupa – tai belaidis nešiojamas nosies aspiratorius su pakraunama ličio baterija. Tyliai veikiantis, efektyvus ir patogus įrenginys taps nepakeičiamu pagalbininku kūdikio nosies ertmės valymui. Įrenginys turi 4 skirtingus apvalios ir piltuvėlio formos (plokščius ir nuožulnius) antgalius, kurie tinka skirtingo amžiaus kūdikiams: naujagimiams bei kūdikiams nuo 1 metų amžiaus. Antgaliai pagaminti iš silikono, todėl pasižymi minkšta, nedirginančia, saugia ir nekenksminga aplinkai medžiaga. Skirtingų dydžių silikoniniai antgaliai leidžia lengvai išsiurbti išskyras – gleives iš skirtingų nosies angų. Elektrinis nosies aspiratorius Herupa yra įkraunamas USB įkrovilkiu, todėl galėsite įrenginiu naudotis belaidžiu būdu. Įrenginyje esanti LED lemputė pagelbės Jums tamsiu paros metu, švelniai apšviesdama kūdikio nosies ertmę, nedirginant akių zonos. Jis kompaktiško dydžio, lengvas ir patogus nešiotis!

Keičiamas silikoninis antgalis

Elektrinis nosies aspiratorius Herupa turi 4 skirtingus siurbimo antgalius, kuriuos galima pasirinkti pagal kūdikio amžių ir poreikius: 2 vnt. apvalios formos naujagimiams ir 2 vnt. piltuvėlio formos kūdikiams (nuo 1 metų amžiaus). Atgaliai pagaminti iš minkštumu pasižyminčio silikono, todėl naudojimo metu nesukels nemalonių pojūčių.  Taip pat, juos lengva nuplauti ar nuvalyti

Reguliuojamas siurbimo režimas

Elektrinis nosies aspiratorius Herupa pasižymi trimis gleivių siurbimo režimais: švelnus, vidutinis ir stiprus. Automatinio išjungimo funkcija išjungia nosies aspiratorių po 3 minučių, kad įrenginys per ilgai nedirbtų tuščiąja eiga.

Saugi konstrukcija

90° kampu pakreipta konstrukcija užtikrina didesnį saugumą, padeda apsisaugoti nuo netyčinio prisilietimo ir sužeidimų.

Naktinis režimas

Naudojant įrenginį galima įjungti šviesos diodų (LED) lemputę. Šiltos spalvos šviesa nedirgins kūdikio odos ir akių. Apšvietimą patogu naudoti naktį, taip pat norint geriau matyti kūdikio nosies ertmę

Lengva valymas

Šis įrenginys yra priskiriamas IPX 6 vandens atsparumo klasei, gali būti plaunamas absorbuojant vandenį arba skalaujamas po tekančiu vandeniu (tik nemerkite į vandenį). Siurbimo dalis ir talpyklą galima išimti ir išplauti. Tokiu būdu užtikrinama nepriekaištinga įrenginio švara.

Mažas ir lengvai nešiojamas įrenginys

Elektrinis nosies aspiratorius Herupa yra įkraunamas, lengvai valdomas ir patogus laikyti. Jis kompaktiškas, lengvas, patogus nešiotis.

Didelės talpos įkraunama baterija

Įrenginyje integruota didelės 400mAH talpos įkraunama ličio baterija USB įkrovimo jungtis. Jį galima krauti per kompiuterį, išorinę bateriją ir kitus USB jungtį turinčius įrenginius. Šį aspiratorių galite naudoti tiek namie, tiek bet kurioje kitoje vietoje, kadangi aspiratoriumi naudotis galima nešiojamu, belaidžiu būdu.

Elektrinio nosies aspiratoriaus Herupa komplekte rasite:

 • UBS įkroviklis;
 • 4 skirtingų tipo silikoniniai antgaliai;

Techninės savybės:

 • Įkrovimo įtampa: 5V;
 • Darbinė įtampa: 3.7V;
 • Galia: 2.2W;
 • Baterijos talpa: 440mAh;
 • Įsiurbimo galia: 20-60 kPa
 • Standartas: GB4706.1 GB4705.15;
 • Atsparumo klasė: IPX 6;
 • Antgalio tipai: 2 vnt. apvalios formos naujagimiui; 2 vnt. piltuvėlio formos kūdikiui nuo 1 m.;
 • Siurbimo režimas: švelnus, vidutinis, stiprus;

Ieškote būdo, kaip greitai ir lengvai išvalyti kūdikio nosytę? Naujasis elektrinis nosies aspiratorius Herupa palengvins kūdikio kvėpavimą, išvalydamas susidariusius “kamščius” nosytėje.

2 komentarai apie “Naujasis elektrinis nosies aspiratorius Herupa – jau prekyboje!

 1. Sveiki,

  kiek dB turi šis aspiratorius dirbdamas?

  1. Laba diena, dėkojame už Jūsų žinutę! Elektrinio nosies aspiratoriaus garsumas iki 40 dB.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *