White ball on green concrete

Dažniausiai užduodami klausimai

Vis dažniau sulaukiame įvairių užklausų apie inhaliatorius ir jų naudojimą namuose. Norime su Jumis pasidalinti susisteminta informacija iš dažniausiai jūsų užduodamų klausimų apie Herupa inhaliatorius!

Inhaliatorius purškia labai silpną garą, ką daryti?

Įsitikinkite, ar vaistų talpa yra pilnai užpildyta tinkamais vaistais. Tai turi būti vandenyje tirpūs, korozijos nesukeliantys vaistai. Patikrinkite, ar įpiltų vaistų kiekis yra pakankamas. Pakreipkite prietaisą, kad vaistai pasiektų tinklelinę prietaiso dalį. Jeigu garas vistiek labai silpnas – atėjo laikas pasikeisti membraną. Ši dalis su laiku gali užkalkėti, užsinešti vaistų ar druskų likučiais.

Kokia garantija taikoma Herupa įrenginiams?

Visiems Herupa įrenginiams taikome 2 metų garantiją. Tačiau atkreiptinas dėmesys, kad garantija negalios susidėvinčioms dalims – kaukėms, antgaliams, talpoms, membranoms ir pan.

Ar galima įsigyti atsarginių dalių?

Visko atsitinka! Pametėte, apgadinote, susidėvėjo? Nereikia keisti viso įrenginio – atsargines dalis galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje skiltyje Priedai.

Kokius skysčius galima naudoti inhaliacijoms?

Inhaliacijoms dažniausiai naudojamas negazuotas mineralinis vanduo, vaistinėse parduodamas druskos tirpalas arba gydytojo paskirti specialiai inhaliacijoms skirti vaistai.

Nuo kokio amžiaus galima naudoti Smart Mesh inhaliatorių?

Tinklelinis inhaliatorius Herupa Smart Mesh tinkamas naudoti nuo kūdikystės. Skleidžiamų garų srauto greitis itin paprastai reguliuojamas dviejų mygtukų, esančių ant korpuso, pagalba.

Nuo kokio amžiaus galima naudoti Smart Mesh Plus inhaliatorių?

Šis inhaliatoriaus modelis yra skirtas arba užsispyrusiems vaikučiams, kurie nemėgsta įvairiausių prietaisų, arba viskuo besidomintiems vaikams, kuriems smalsu pažiūrėti kaip veikia žaidimas mobilioje programėlėje. Kartu su programėlėje esančio žaidimo pagalba, vaikas žaidimo metu rinkdamas “taškus” yra mokomas teisingo inhaliacijos įkvėpimo ir iškvėpimo. Šio modelio inhaliatorių galima naudoti vaikams nuo 1 metų amžiaus.

Ar galima naudoti eterinius aliejus?

Ne, eterinių aliejų inhaliuoti negalima, kadangi tai gali sukelti bronchų spazmus ar sukelti alergiją. Taip pat aliejus gali užkimšti įrenginio tinklelį bei pakenkti tarpinei.

Ar galima naudoti inhaliatorių vaikui miegant?

Taip, Herupa Smart Mesh inhaliatorius veikia visiškai tyliai ir jį galima naudoti šiek tiek pavertus.

Ar inhaliacijos metu galima naudoti vaistus?

Inhaliacijos metu galima naudoti vaistus tik tuos, kuriuos Jums nurodė naudoti Jūsų šeimos gydytojas.

Kiek laiko trunka inhaliacija?

Herupa Smart Mesh vienos inhaliacijos trukmė – 10 min

Kiek kartų pavyksta inhaliuotis pilnai įkrovus inhaliatoriaus bateriją?

Pilnai įkrovus bateriją Herupa Smart Mesh inhaliatoriaus veikimo laikas yra 60 min.

Ar reikia išplauti inhliatorių po kiekvieno naudojimo?

Tikrai taip. Herupa Smart Mesh ir Smart Mesh Plus modelius reikia pilnai sutvarkyti po kiekvieno naudojimo: teisingai išplauti ir dezinfekuoti reikiamas zonas. Panaudojus prietaisą, vaistų talpą, kvėpavimo antgalį, kaukę ir kitus komponentus reikia dezinfekuoti vadovaujantis instrukcijoje nurodymais patarimais:

Herupa Smart Mesh inhaliatoriaus instrukcija – atsisiųsti
Herupa Smart Mesh Plus inhaliatoriaus instrukcija – atsisiųsti

Kokio dydžio daleles skleidžia inhaliatorius?

Dalelių dydis 3.0 µm ± 25 %

Koks dalelių paskleidimo greitis?

0.25 ml/min ~ 0.90 ml/min