Smart Mesh

Kas yra Smart Mesh?

Herupa Smart Mesh – nešiojamas belaidis inhaliatorius visai šeimai. Naujos technologijos leidžia inhaliacijas atlikti kaip niekad lengvai ir efektyviai. Garai skleidžiami tik įkvėpiant, o nuožulni jų talpa leis sunaudoti vaistus ar inhaliacijai skirtą skystį maksimaliai. Prietaisas veikia visiškai tyliai, tad juo galėsite naudotis net naktį, inhaliacija nesukels nemalonių jausmų vaikams ir netrukdys aplinkinių kasdieninei veiklai. Kompaktiškas ir lengvas, su komplekte esančia dėžute tilps bet kurioje rankinėje ar lagamine. Smart Mesh turi įkraunamą ličio bateriją, tad procedūrų netrukdys jokie nepatogūs laidai, jas galėsite atlikti lauke, kelionėje ar žygyje.

Kuo skiriasi nuo kitų inhaliatorių?
Kada naudojamas?
Kokios yra pagrindinės savybės?
Kaip naudoti?
Ką rasite pakuotėje?

Herupa Smart Mesh inhaliatoriaus nuotrauka iš kampo

Kuo skiriasi nuo kitų?

Inhaliuojančio vyro nuotrauka

Tylus

Smart Mesh inhaliatorius veikia be jokio garso, todėl nesukelia nemalonių pojūčių vaikams ir netrukdo artimųjų ramybės netgi inhaliuojant naktį. Dėl tylaus veikimo prietaisą be jokių nepatogumų galėsite naudoti net viešose vietose.

Moteris dedasi herupos dėžutę į rankinuką

Nešiojamas

Delne telpantis inhaliatorius yra lengvas ir kompaktiškas, komplekte yra patogus dėklas, todėl dar niekada nebuvo taip paprasta pasiimti jį su savimi į kelionę.

lėlė inhaliuoja

Belaidis

Belaidis inhaliatorius turi įkraunamą ličio bateriją, tad procedūrų metu netrukdys jokie nepatogūs laidai. Procedūras galėsite atlikti lauke, kelionėje ar žygyje.

Berniukas inhaliuoja

Pažangi technologija

Microwave technologija. Ypatingos technologijos dėka, medikamentai pučiami intervalais, derinat prie kvėpavimo. Tris sekundes įkvepiant pučia, tris iškvepiant nepučia, tad vaistai pasisavinami ypač efektyviai.

Inhaliatorius kraunamas per power banką

Pakraunamas

Pakraunama ličio baterija gali veikti net 60 minučių nepertraukiamai, todėl nereikės dažnai įkrauti. Turi micro USB jungtį, todėl galima pakrauti ne tik iš elektros lizdo, tačiau ir iš power banko ar nešiojamo kompiuterio.

Šeimos nuotrauka su inhaliatoriumi

Tinkamas visai šeimai

Inhaliatorius tinkamas visai šeimai – komplekte kandiklis, kaukė suaugusiam ir vaikiška kaukė. Nuožulnus vaistų talpos indo dugnas leis sunaudoti juos maksimaliai, prietaisas veiks ir pakreipus, tad yra galimybė inhaliuoti net miegant.

Kada naudojamas?

Inhaliatorius Smart Mesh gali būti naudojamas kvėpavimo takams drėkinti, bronchų spazmams ir gleivinės edemai mažinti, sekrecijai palengvinti, uždegimui mažinti, hiposensibilizacijai. Plačiai paplitusių kvėpavimo takų ligų, tokių kaip astma, lėtinė obstrukcinė plaučių liga, bronchitas, laringitas, peršalimas, šienligė ar rinosinusitas ir kt. gydymui bei profilaktikai.

Kokios yra pagrindinės savybės?

  • Pakraunama ličio titano baterija. Pakrautas gali veikti net 60 minučių nepertraukiamai, tad nereikės dažnai įkrauti.
  • Turi micro usb jungtį. Todėl galima pakrauti ne tik iš elektros lizdo, tačiau ir iš power banko ar nešiojamojo kompiuterio.
  • Ypatingai tylus. Todėl nesukelia nemalonių pojūčių vaikams ir netrukdo artimųjų ramybės inhaliuojant netgi naktį.
  • Microwave technologija. Ypatingos technologijos dėka, medikamentai pučiami intervalais, derinat prie kvėpavimo. Tris sekundes įkvepiant pučia, tris iškvepiant nepučia, tad vaistai pasisavinami ypač efektyviai.
  • Paprastas naudojimas. Ant prietaiso esančių valdiklių pagalba, paprastai padidinsite ar sumažinsite intensyvumą.
  • Vaistų talpa 10 ml. Ją nuimsite/uždėsite vienu judesiu, ypatingai patogu papildant vaistais ar plaunant.
  • Nuožulnus indelio dugnas maksimaliam vaistų sunaudojimui. Net pakreipus ar apvertus prietaisą inhaliatorius kurį laiką veikia, nėra pauzių.
  • Kompaktiškas ir ergonomiškas. Forma unikali pagal ranka. Labai patogu!
  • Super kompaktiška ir patogi pakuote dėžutė nešiojimuisi.
  • Komplekte kandiklis, kaukė vaikui, kaukė suaugusiam.

Kaip naudoti?

1. Atidarykite vaistų talpą
2. Įpilkite vaistų tirpalą (neviršykite maksimalaus 10 ml kiekio)
3. Uždarykite vaistų talpą
4. Prijunkite kaukę arbą antgalį inhaliacijai
5. Pradėkite inhaliuoti

Atsisiųsti produkto instrukciją

1 etapo nuotrauka

2 etapo nuotrauka

3 etapo nuotrauka

4 etapo nuotrauka

5 etapo nuotrauka

Ką rasite pakuotėje?

Herupa Smart Mesh komplekto nuotrauka