Paskelbta Pakomentuoti

Daiktai į kelionę su vaiku. Kelioninė vaistinėlė

www.herupa.lt - inhaliatoriai, aspiratoriai visai šeimai. Svarbūs daiktai kelionės metu. Kelioninė vaistinėle

Pasiruošimas kelionei, o ypač su vaikais – atsakingas etapas. O jeigu tai pirma kelionė – nieko nuostabaus, kodėl kyla šimtai klausimų. Ką pasiimti, ko nepamiršti, kas svarbu. Sulaukę daugybės mamų laiškų su klausimais paruošėme Jums atmintinę. Tai tarsi mini kelionės su vaikais enciklopedija, kurią paruošėme su vaikais apkeliavę daugybę skirtingų šalių. Atsižvelgę į kūdikio ir vyresnio vaiko poreikius.

Daiktai į kelionę su vaiku. Kelioninė vaistinėlė. Tai pagrindiniai ir svarbiausi elementai, kaip suformuoti kelioninę vaistinėlę. Šios vaistinėlės sudėtis Jums pravers ne tik keliaujant į šiltus kraštus, bet ir atostogaujant Lietuvoje ar tiesiog iškylos gamtoje metu. O ir svarbiausių daiktų sąrašas Jums pravers, kai pakuosite kelionių lagaminą.

Juk geras pasiruošimas kelionei – pusė sėkmingos kelionės. O kuo geriau pasiruošite – tuo bus smagiau ir geriau atostogauti. Tad nesukite galvos dėl kelionių daiktų sąrašo – tai mes padarėme už Jus.

Vaistinėlės sudėtis keliaujant su vaikais

Kaip išsirinkti kremą nuo saulės, į kokias savybes atkreipti dėmesį jau buvome rašę. Būtinai rekomenduojame paskaityti ruošiantis kelionei.

Po saulės vonių, visuomet sudrėkinkite kūdikio ar vaiko odelę. Jei jau taip netyčia atsitiko, kad mažasis keliauninkas nudegė – būtinai turėkite priemonių su pantenoliu.

Repelantai nuo vabzdžių ir po įkandimų

Šias priemones rekomenduojama visuomet su savimi turėti nesvarbu, kur vykstate. Net ir šiltuose pietų kraštuose dažnai pasitaiko musyčių, vabalų ir kitų nemalonių gyvių.

Žirklutės ir pincetas

Net jei ir namuose nenaudojate pinceto vaikui, bet keliaudami būtinai pasiimkte. O jei netyčia tektų traukti erkę ar pašiną?

Vaistai nuo skausmo ir temperatūros

Ibuprofenas ar paracetamolis. Taip pat rekomenduojama turėti ir sirupo ir žvakučių, jei nepadėtų vienas, naudoti kitą. Kad ir kaip bebūtų gaila, skrydžiai lėktuvu, temperatūrų skirtumai, kondicionieriai dažnai mažiausius keliauninkus paveikia.

Termometras

Net jei namuose naudojate senovišką termometrą, kelionėms rekomenduojama įsigyti elektrinį. Tai ir saugiau, ir patogiau.

Kelioninis inhaliatorius

“Keliaujančios mamos” vaikai Greta ir Oskaras visur keliauja tik su inhaliatoriumi. Greta serga astma, o Oskaras turi alerginę slogą. Todėl ne tik atšalę orai, bet ir pasikeitęs klimatas, prikibę virusiukai pirmiausiai gydomi inhaliavimu ir nosies plovimu.

Mūsų atradimas – itin mažas, belaidis ir dar sujungtas su žaidimu telefone/plančetinime kompiuteryje Herupa inhaliatorius! 

Herupa Smart Mesh Plus – nešiojamas, tylus inhaliatorius visai šeimai. Naujos technologijos leidžia inhaliacijas atlikti kaip niekad lengvai ir efektyviai. Inhaliatorius programėlės (App) pagalba sujungiamas su mobiliuoju įrenginiu. Programėlės pagalba galėsite reguliuoti inhaliacijos intensyvumą, matysite vaistų suvartojimo statistiką. Prietaisas veikia visiškai be garso, tad juo galėsite naudotis net naktį ir netrukdys aplinkinių kasdieninei veiklai. Kompaktiškas ir lengvas, su komplekte esančiu dėklu tilps bet kurioje rankinėje ar lagamine. Smart Mesh Plus turi įkraunamą ličio bateriją, tad procedūrų netrukdys jokie nepatogūs laidai, jas galėsite atlikti lauke, kelionėje ar žygyje.

Vaistai nuo slogos

Kol Motiejus buvo labai mažas, šeimos gydytoja visuomet rekomenduodavo turėti Vibrocil. Dabar užsikimšus nosytei mums didžiausias pagalbininkas – hipertoninis jūros vanduo.

Greta ir Oskaras – jau didesni mūsų vaikučiai, puikiai išsiplauna nosį patys. Labai patogu kelionei pasiimti nosies plovimo buteliuką ir miltelius plovimo skysčiui gaminti.

Antihistamininiai vaistai nuo alergijos

Rekomenduojame pasitarti su savo šeimos gydytoju. Jei sakysite mano vaikas nealergiškas ir nereikia, gali taip ir būti. Tačiau visuomet išlieka rizika dėl alergijos po vabzdžio (mums neįprasto) įkandimo ar kito kontakto su alergizuojančiomis medžiagomis.

Vaistai nuo pilvo bėdų, pykinimo, vėmimo, viduriavimo

Dažnai šių vaistų prireikia, jei vaiko skrandis jautresnis. O ir keliaujant dažnai pasikeičia vaiko maistas, atsiranda neįprastų produktų. O maudantis baseinuose ar vandens telkiniuose neretai vaikai netyčia gurgšteli vandens. Tai gali būti ir smecta, espumisan, gerosios bakterijos, angliukas – priklauso nuo vaiko amžiaus. Medikai rekomenduoja turėti ir Microlax klizmutę, jei vaikas turi bėdų dėl tuštinimosi.

Priemonės žaizdoms

Mums labai pasiteisinęs yra Benpanthen tepalas. Jis puikiai pasitarnauja nedidelių nudegimų, nubrozdinimų gijimo gerinimui. Taip pat visuomet turėkite paprasto ir purškiamo pleistro, sterilių tvarsčių. Nepamirškite ir dezinfektanto žaizdelėms.

Kremas odelei ir nuo iššutimų

Dažnai vaikų odelė pasikeitus oro sąlygoms, dažnam sąlyčiui su smėliu ir vandeniu susiduria su iššūkiais. Esant aukštai temperatūrai yra linkusi šusti.

Kosmetika kūdikio odelei

Higiena ypatingai svarbu keliaujant. O oda ypač keliaujant reikia rūpintis, nes ji tikrai susiduria su daugiau iššūkių. Tai ir saulė, ir karštas oras ir jūra ir smėlis. Tad būtinai turėkite su savimi prausimosi priemones, kurios nesausina odos, o ją drėkina. Kremus odos drėkinimui. Mes namuose naudojame K-MOM priemones, tad keliaudami naudojame irgi tas pačias priemones, prie kurių Motiejaus odele jau yra įpratusi. Mums labai patinka, kad šių priemonių yra mini size kelioniniai kiekiai. Labai patogu, o ir vaikui smagu turėti savo mini kosmetinę.

Šaltinis į pilną originalų straipsnį – www.keliaujanciosmamos.lt

Paskelbta Pakomentuoti

Inhaliatorius – puikus būdas kovoti su pavasarine alergija!

www.herupa.lt inhaliatoriai - kaip kovoti su šienlige?

Pabudusi gamta, o kartu ir besiskleidžiantys augalų pumpurai toli gražu džiugina ne visus. Vis stipriau vėjo atpučiamos žiedadulkės iššaukia taip nelauktą alergiją – šienligę. Šienligės sukeliamos reakcijos dažniausiai pasireiškia prasidėjus ankstyvam pavasariui ir baigiantis vasarai.

Nuolatinė sloga, čiaudulys, ašarojimas, perštinti gerklė ir net dusinimas tampa nuolatiniu ir labai nemaloniu draugu šiltuoju metu periodu. Norime pasidalinti keletu praktinių patarimų, kad bent buvimas namuose leistų pamiršti alergijos sukeliamus nepatogumus.

Žiedadulkių pašalinimas nuo paviršių

Grįžus iš lauko, patariame pasikeisti drabužius. Tikrai taip – drabužius! Audinyje įstrigusios žiedadulkės dar ilgą laiką namuose gali priminti šienligės sukeliamus nepatogumus. Taip pat rekomenduojame nosies, akių, gerklės gleivinės skalavimą. Grįžus iš lauko žiedadulkių žydėjimo metu, reikėtų išsiplauti nosį, akis, burną. Galima tai padaryti ir su paprastu vandeniu. Labai efektyvus būdas – grįžus iš po lauko reikėtų išsimaudyti duše. Dušas iš esmės nuplaus visas likusias žiedadulkes, kurių gali būti įstrigę ir plaukuose. Taip pat prieš einant į lauką, pasitepkite nosies vidų vazelinu. Vazelinas neleis žiedadulkėms prasiskverbti į gleivinę.

Inhaliatorius – papildoma pagalba kvėpavimo takams

Turintys šią alergiją labai gerai žino jos sukeliamus padarinius: sudirgusios, išsausėjusios akys, nuo nuolatinio nosies pūtimo sušerpetojusi, išberta veido oda, sausumo pojūtis kvėpavimo takuose ir daug kitų nemalonių požymių. Alergiški žiedadulkėms žmonės ieško įvairiausių būdų, kaip sau padėti ir bent trumpam pamiršti šienligės sukeliamus simptomus. Nors alergiją slopinantys vaistai išlieka pačiu populiariausiu pasirinkimu, bet vis dažniau lietuviai į savo kasdienybę įtraukia ir naujuosius gydymosi prietaisus – inhaliatorius!

Ne paslaptis, kad inhaliatorius pasižymi natūraliu gydomuoju veikimo principu, kadangi inhaliacijos metu naudojamas mineralinis vanduo arba gydytojo paskirti specialūs vaistai yra paverčiami smulkiais lašeliais, kurie tampa tinkami mums įkvėpti. Inhaliatoriaus skleidžiamas garas puikiai sudrėkina kvėpavimo takus, sumažina bronchų spazmus, palengvina sekreciją ir kitus šienligės sukeliamus padarinius. Šiuolaikinio dizaino inhaliatorius taps neišskiriamu Jūsų draugu, kadangi jis yra kompatiškas, patogaus valdymo ir tyliai veikia!

Tegu atėjęs gražiausias metų laikas, sužydėjęs spalvingais žiedais, neša vien džiaugsmą Jūsų akims ir malonumą kūnui ! Lengvų įkvėpimų!

Paskelbta Pakomentuoti

Inhaliatoriaus nauda suaugusiems

www.herupa.lt inhaliatorius suaugusiems

Šiandien dauguma suaugusiųjų žmonių gyvena gana įtempą gyvenimo būdą: nuolatinis bėgimas, nesibaigiantys darbai ir kiti rūpesčiai, todėl daugelis pamiršta rūpintis savo sveikatą. O ja rūpintis labai svarbu!

Į savo kasdienybę patariame įtraukti sveikas veiklas: vis dažniau pasivaikščioti gryname ore, išgerti šviežiai spaustų vaisių sulčių, užsiimti meditacija ir net inhaliacija. Tikrai taip – inhaliacija!

Vis dažniau sulaukiame klausimų, ar tiesa, kad inhaliacija gali užsiimti ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Daugelis vyresnio amžiaus žmonių tai išgirdę – nustemba. O tiesa tokia, kad inhaliatorius skirtas visai šeimai – tiek vyresniems, tiek jaunesniems. Inhaliatoriaus paskirtis yra užkirsti kelią peršalimo bei kvėpavimo takų ligoms, tokioms kaip: astma, laringitas, bronchitas ir šienlige. Taip pat, inhaliatorius gali būti profilaktiškai naudojamas kaip prevencinė priemonė stiprinti organizmą bei išvengti galimų peršalimo ligų. Visame pasaulyje išpopuliarėjęs inhaliatorius vis dažniau randa vietą daugelio namuose. Todėl labai rekomenduojame vyresniojo amžiaus žmonėms nepamiršti savęs ir pradėti rūpintis savo sveikata jau dabar!

Pagrindinės naudos, kurias gausite užsiimant inhaliacija namuose:

  • Profilaktinė priemonė nuo peršalimo ligų;
  • Pagalba gydant kvėpavimo takų ligas, tokias kaip: astma, laringitas, bronchitas ir t.t.
  • Pagalba turintiems alergijas, tokias kaip šienligė;
  • Lengvina atsikosėjimą;
  • Malonus ir prasmingas laikas skirtas savo sveikatai;

Dėl pasižyminčio natūralaus veikimo principo, inhaliatorius tampa nepamainomu įrenginiu profilaktinei sveikatos priežiūrai namuose. Kaip liaudies išmintis sako: sveikame kūne – sveika siela, todėl savo sveikata pradėkite rūpintis jau dabar!

Visų mylimi Herupa Smart Mesh inhaliatorius pasižymi tyliu veikimu, patogiu naudojimu ir maloniu laisvalaikio praleidimu. Visą išmaniųjų HERUPA inhaliatorių asortimentą galite rasti paspaudę ČIA.